GODZINA DOSTĘPNOŚCI DLA UCZNIA I RODZICA

NAZWISKO, IMIĘ Data
    1. Adamiec Monika piątek 10.30-11.30
    2. Babiec Izabela środa 8.55-9.25, 11.35-12.05
    3. Borek Aleksandra poniedziałek 9.30-10.30 (co drugi tydzień- konsultacje od 12.09.22r.)
    4. Cyganek Barbara piątek 8.45-9.45 (pok. kierownik kształcenia zawodowego)
    5. Czech Monika piątek 10.30-11.30.
    6. Ćwik Iwona piątek 9.40-10.40
    7. Dąbek Tomasz poniedziałek 14.04-15.05(co drugi tydzień- konsultacje od 12.09.22r.)
    8. Ewiak – Bałata Agnieszka poniedziałek 7.30-8.00, środa 7.30-8.00.
    9. Fudala Ewa poniedziałek 9.40-10.10, czwartek 8.45-9.15(co drugi tydzień- konsultacje od 05.09.22r.)
  10. Głowacka Elżbieta poniedziałek 9.00-9.30, środa 10.30-11.00.
  11. Górz Paulina środa 9.45-10.15, czwartek 11.35-12.05.
  12. Jachyra Roman poniedziałek 9.45-10.15, środa 11.40-12.10
  13. Jadach Edyta czwartek 11.20-12.20(co drugi tydzień- konsultacje od 08.09.2022r.)
  14. Jonasz-Andrzejewska Anna środa 9.50-10.50
  15. Korporowicz Barbara poniedziałek 11.40-12.10, wtorek 9.50-10.20
  16. Krzemiński Paweł środa 11.00-12.00
  17. Leśniak Marta poniedziałek 9.45-10.45
  18. Łazowska Halina wtorek 10.30-11.30
  19. Mażysz Adam poniedziałek 13.15-14.15
  20. Mróz Karina wtorek 13.15-13.45, czwartek 12.20-12.50
  21. Muciek Natalia piątek 11.30-12.30
  22. Podgórna Marzena wtorek 12.15-13.15
  23. Polek Monika czwartek 7.30-8.00, piątek 7.30-8.00
  24. Polek Waldemar piątek 10.45-11.45 (co drugi tydzień- konsultacje od 09.09.2022r.)
  25. Raźniewska – Burczak Jolanta środa 7.30-8.00
  26. Rudnicka Iwona poniedziałek 10.30-11.00, wtorek 8.55-9.25
  27. Sawicki Rafał poniedziałek 9.00-10.00
  28. Serafin Marek Piątek 7.45-8.45(co drugi tydzień- konsultacje od 09.09.2022r.)
  29. Sobowiec Jacek poniedziałek 10.45-11.15, czwartek 9.45-10.15
  30. Stachowicz Marcin wtorek 9.30-10.30
  31. Stawowy Iwona czwartek 9.00-10.00
  32. Stelmach Małgorzata wtorek 10.45-11.15, środa 11.35-12.05
  33. Szczytyńska-Rybus Ewelina wtorek 11.30-12.00, czwartek 11.30-12.00
  34. Tomczyk – Jarosz Greta środa 8.55-9.25, piątek 8.55-9.25
  35. Turek Adrian piątek 11.30-12.30
  36. Tworek Marcin czwartek 9.45-10.45
  37. Wiącek Monika wtorek 12.30-13.00, czwartek 12.30-13.00
  38. Wilk Wioletta środa 9.45-10.45
  39. Wójcik Agata poniedziałek 10.45-11.15, wtorek 12.30-13.00
  40. Zbyrad – Kołodziej Wiktoria poniedziałek 14.00-15.00 (co drugi tydzień- konsultacje od 12.09.2022r.)
  41. Zdeb Alina środa 10.30-11.30
  42. Zgórski Ludwik piątek 10.30-11.30
  43. Zioło Dorota poniedziałek 10-45-11.15, czwartek 11.45-12.15
  44. Ziomkowski Adam wtorek 8.45-9.45(co drugi tydzień- konsultacje od 13.09.2022r.)