6. października młodzież naszej szkoły rywalizowała w sztafetowych biegach przełajowych, które odbyły na terenie boisk piłkarskich MOSiR Tarnobrzeg.
Pierwsze do rywalizacji przystąpiły dziewczęta, które od samego początku narzuciły wysokie tempo i nieznacznie uległy drużynie LO im. Mikołaja Kopernika.
Następnie na linii startu ustawiły się sztafety chłopców, w których najmocniej rozpoczął Krystian Ordon i wyprowadził naszą drużynę na pierwsze miejsce. Niestety w końcówce czwartej zmiany nasza drużyna została wyprzedzona przez drużynę LO im. Mikołaja Kopernika i ostatecznie zakończyła rywalizację zajmując drugie miejsce.
Zarówno dziewczęta jak i chłopcy wyprzedzili drużyny ZS im ks. St. Staszica, ZS nr 1 im. ks. kard. St. Wyszyńskiego oraz ZSP nr 2 w Tarnobrzegu.
Serdecznie gratulujemy !!!!!!