PODZIĘKOWANIE
„CIĄGLE JESZCZE ISTNIEJĄ WŚRÓD NAS ANIOŁY, NIE MAJĄ WPRAWDZIE SKRZYDEŁ, LECZ ICH SERCE JEST BEZPIECZNYM PORTEM DLA WSZYSTKICH KTÓRZY SĄ W POTRZEBIE”.
Udział w akcji „Szlachetna Paczka” to była dla nas lekcja wrażliwości, empatii i otwarcia na potrzeby drugiego człowieka. Większość z nas odrobiła tę lekcję na „szóstkę”.
Bardzo serdecznie dziękujemy wszystkim uczniom ZSP nr 3 „BUDOWLANKA” w Tarnobrzegu, którzy włączyli się do tej akcji i zapewnili choćby jeden produkt z listy potrzeb tej rodziny. Słowa wdzięczności ze strony obdarowanych skierowane są do każdej z tych osób.
W imieniu wolontariuszy „Szlachetnej Paczki ” składamy również serdeczne podziękowania rodzicom naszych uczniów, którzy z dużym zaangażowaniem nie tylko włączyli się w akcję pomocy dla wybranej przez nas rodziny, ale także pomogli w kompletowaniu jeszcze kilku innych paczek dla najbardziej potrzebujących tarnobrzeskich rodzin.
Słowa podziękowania kierujemy też do nauczycieli, którzy zadbali o finalne skompletowanie zawartości naszych paczek a szczególnie Pani Marzenie Podgórnej, która jest główną organizatorką „szlachetnej paczki” w naszej szkole.
A na koniec wielkie podziękowania dla wszystkich, którzy w sobotę i niedzielę poświęcili swój czas i zostali Św. Mikołajami, dostarczając paczki do rodzin.
Dyrekcja szkoły.

Galeria

Artykuł w Radiu LELIWA

PODZIĘKOWANIE„CIĄGLE JESZCZE ISTNIEJĄ WŚRÓD NAS ANIOŁY, NIE MAJĄ WPRAWDZIE SKRZYDEŁ, LECZ ICH SERCE JEST BEZPIECZNYM…

Opublikowany przez ZSP nr 3 "Budowlanka" w Tarnobrzegu na 10 grudnia 2017