Aktualności

Biegamy i pomagamy 2023

Biegamy i pomagamy 2023 🏃‍♂️🏃‍♀️🏃🏃‍♂️🏃‍♀️🏃
Po trzech latach przerwy znów mogliśmy wziąć udział w aktywnej akcji charytatywnej organizowanej przez Dom Dziecka w Tarnobrzegu
🏃‍♂️🏃‍♀️🏃 W aktywnej akcji charytatywnej „Biegamy i pomagamy” wzięło udział 2500 osób, którzy wspólnie przez 5 dni przebiegli 15645 km! Co przełożyło się na kwotę 17180 zł, która została przekazana na leczenie i rehabilitację Marysi😘. Również nasza szkoła dołożyła swoje cegiełki do rehabilitacji chorej na SMA Tarnobrzeżanki.
🏃🏃‍♀️🏃‍♂️ Dziękujemy nauczycielom, uczniom oraz ich rodzinom i przyjaciołom za wsparcie leczenia Marysi.❣️
🏃🏃‍♀️🏃‍♂️🏃🏃‍♀️🏃‍♂️ #biegamypomagamy #Budowlanka #Tarnobrzeg

Read More

„Opowiem Ci, kim będę”

„Opowiem Ci, kim będę”. Trzymamy kciuki za Natalię Kopeć❤️ z kl. 1TAS👷‍♀️ w konkursie: Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna w Tarnobrzegu.
Udział biorą uczniowie #techników i #szkółbranżowych.
▶️Celem konkursu jest popularyzacja zawodów, w których kształcą się uczniowie.

Read More

Część 2. Dzień Dziecka na obiektach szkoły

„Nie ma idealnych ludzi. Jest za to mnóstwo idealnych momentów na bycie razem.” D. Willis
🏃‍♂️🤸‍♂️🏀🥎🧐1 czerwca, w dniu święta wszystkich dzieci, odbył się Turniej Klas o Uścisk Dłoni Dyrektora.
Uczniowie zostali poddani 6 próbom:
– siły,
– celności,
– sprawności,
– kooperatywności,
– zwinności,
– kreatywności.
Najlepsza okazała się klasa 1Ta, która otrzymała dwie prestiżowe nagrody rzeczowe. Zaszczytne drugie miejsce uzyskała klasa 4Ta.
Wszystkim uczestnikom gratulujemy zdolności, kreatywności, siły, sprawności, celności, zwinności. kooperatywności. Byliście wspaniali.
Dziękujemy za wspólną zabawę i życzymy wielu powodów do uśmiechu nie tylko w Dniu Dziecka.🤝!

Read More

Część 1. Dzień Dziecka na obiektach szkoły

🏃‍♂️🤸‍♂️Szkoła ma wiele funkcji, m.in. wychowawczą i kształtującą. Szkoła powinna być dla dzieci i młodzieży swoistym pomostem do życia zawodowego i społecznego. Jej zadaniem jest nie tylko nauczanie, ale także wychowanie i propagowanie zdrowej rekreacji🏀🥎.
🧐 Część 1. Dzień Dziecka na obiektach szkoły. Dziękujemy zaangażowanym uczniom i nauczycielom za organizację🤝!

Read More

Tytuł Technika, Montera, Ślusarza uzyskuje się po zdanych egzaminach zawodowych

👨‍🎓👷‍♀️Tytuł Technika, Montera, Ślusarza uzyskuje się po zdanych egzaminach zawodowych🖊📝. Są to KWALIFIKACJE. Egzamin w formie komputerowej umożliwia poznanie natychmiast wyników🦹!!!.
BUD.11 Wykonywanie robót montażowych, okładzinowych i wykończeniowych👷‍♀️
MEC.08 Wykonywanie i naprawa elementów maszyn, urządzeń i narzędzi👨‍🏭
BUD.12 Wykonywanie robót murarskich i tynkarskich👷‍♀️
ELE.10 Montaż i uruchamianie urządzeń i systemów energetyki odnawialnej🌬⚡️
Gratulujemy😃 klasom 3 Technikum i Szk. Branżowej – 3BR, 3TA, 3TBS

Read More

Hydraulicy z zaświadczeniem od Geberit

😃👷Hydraulicy z zaświadczeniem od Geberit. W dniu 25.04.2023r. w Warszawie w Centrum Szkolenia Geberit uczniowie kl. I i II Monter sieci i urządzeń sanitarnych (hydraulicy)👨‍🔧uczestniczyli w szkoleniu obejmującym zajęcia teoretyczne i praktyczne z zakresu instalacji kanalizacyjnych oraz wodociągowych systemów Geberit. W dniu wczorajszym otrzymali w CKZ zaświadczenia jako dodatkowy dokument potrzebny instalatorom na rynku pracy. Gratulujemy🤝👏👏👏!

Read More

Konkurs obcojęzyczny rozstrzygnięty!

💋🫅🎭Konkurs obcojęzyczny rozstrzygnięty!
31.05. odbyła się VIII edycja miejskiego konkursu „Najciekawsza osobowość obcojęzyczna🇺🇸🇩🇪🏴󠁧󠁢󠁥󠁮󠁧󠁿” pod Honorowym Patronatem Prezydenta Miasta Tarnobrzega Pana Dariusz Bożek.
Wystąpili uczniowie z 6 tarnobrzeskich szkół podstawowych oraz średnich. Młodzież, doskonaląc swoje umiejętności lingwistyczne oraz twórcze, przedstawiła publiczności wybrane przez siebie sylwetki autentycznych i fikcyjnych niemiecko- oraz anglojęzycznych postaci.
Szkoły podstawowe: 1️⃣ miejsce Nikodem Kraska z @Społeczna Szkoła Podstawowa im. Małego Księcia w Tarnobrzegu. Zauroczył on widownię postacią Jamie Olivera.
2️⃣ miejsce Emilia Adamiec ze Szkoła Podstawowa nr 4 im. M. Kopernika w Tarnobrzegu, postać Elżbiety II. 3️⃣ miejsce Aleksandra Wilk ze Szkoła Podstawowa nr 10 im. Janusza Korczaka w Tarnobrzegu.
Prym w kategorii szkoły średnie wiódł ZS nr 3 „Budowlanka” Tarnobrzeg. 1️⃣miejsce Zuzanna Magda jako Jack Sparrow, Zuzanna Błaszkiewicz prezentująca Marilyn Monroe wywalczyła 2️⃣ miejsce. 3️⃣ miejsce uczennica ZS nr 1w Tarnobrzegu Veronika Hurzhyi.
Na wyróżnienie zasłużyli: Aleksandra Cyganek z LO im. Mikołaja Kopernika w Tarnobrzegu, Łukasz Cyganek z I Społeczne LO im. Hetmana Jana Tarnowskiego w Tarnobrzegu oraz Patryk Wojtaszek z „Budowlanki.”
Rywalizujących ze sobą wykonawców wspierał szkolny zespół muzyczny w składzie: Hania Hałka oraz Łukasz Sołopa.
Licznie zgromadzona publiczność entuzjastycznie nagradzała brawami wykonawców, podziwiając ich kunszt językowy i umiejętności aktorskie. 🤝👏🤝.
Z pewnością występy tak zdolnych językowo uczniów tarnobrzeskich szkół na długo zapadną w pamięć.
Gratulacje !!! Agnieszka Ewiak-Bałata, A.Jonasz- Andrzejewska, Paulina Górz

Read More

Przygotowania do Dnia Dziecka.

Jutro Dzień dziecka. Jest to bardzo intensywny czas dla osób zajmujących się animacją czasu wolnego. Dziś uczennice przypomniały tańce animacyjne, które jutro spróbujemy zatańczyć wspólnie ze wszystkimi uczniami Budowlanki. Wszyscy będziemy się na pewno dobrze bawić. 🎈🎈🎈

Read More

WYBORY MISS I MISTERA SZKOŁY

1. Organizatorem konkursu „Wybory MISS i MISTERA Szkoły” są administratorzy Facebooka naszej szkoły.
2. Celem konkursu jest wyłonienie najładniejszej uczennicy i najprzystojniejszego ucznia, którzy otrzymają tytuł
i nagrody.
3. W konkursie biorą udział uczniowie klas I – IV naszej szkoły.
4. Założenia konkursu:
* wybory będą odbywać się poprzez https://www.facebook.com/ZSPnr3BUDOWLANKATarnobrzeg/
* głosowanie trwa do 22 czerwca 2023 r.. do godziny 22:00
* głosować mogą także osoby spoza szkoły
* osoba z największą ilością polubień wygrywa
* zwycięzcy (miss i mister) zostaną przedstawieni na Facebooku i stronie WWW,
* koronacja i wręczenie nagród odbędzie się w dniu zakończenia roku szkolnego

Read More

ŁAZIENKA DAMSKA W NOWEJ ODSŁONIE!

👩😘ŁAZIENKA DAMSKA W NOWEJ ODSŁONIE!
👷🪛🔧Monter sieci i urządzeń sanitarnych (hydraulicy). Prace w łazience dla dziewczyn w CKZ. Prace konserwacyjne w węźle cieplnym, wypuszczenie czynnika grzewczego z instalacji w obiekcie, wykonanie instalacji CO (zgrzewanie polifuzyjne) pod grzejnik w WC oraz montaż uchwytów i grzejnika na płytkach, montaż nowych WC kompakt w kabinach sanitarnych, napełnienie czynnikiem grzewczym z sieci instalacji w obiekcie, odpowietrzanie instalacji, pomp oraz grzejników. Montaż nowego elektrycznego zasobnika wody użytkowej na ścianie. 🤝👏🤝.

Read More

Sukces w Turnieju Glazurniczym Huberta i Patryka

📢Przy okazji sukcesu w Turnieju Glazurniczym Huberta i Patryka gorące podziękowania🤝🤝 należą się firmie RUBI Polska / RUBI 💐 i jej przedstawicielowi a przyjacielowi naszej szkoły Michał Szczytyński 💐, który przekazał niezbędne materiały i narzędzia do ćwiczeń przed zawodami. Szkolnictwo zawodowe wszystkich branż wymaga dużego wparcia i nakładów finansowych. Pomoc firm branżowych i zaangażowanie ze strony przemysłu to wartość dodana w obecnej edukacji zawodowej.

Read More
Loading

Biblioteka

Latest

Internat

Latest

Najwięcej osób przebranych za króliki

Po raz kolejny dumni jesteśmy z naszej młodzieży, która od samego początku wspiera Bartosza Jędrasika w jego ciężkiej, wymagającej i nierównej walce z SMA. Nie inaczej było w miniony piatek 10.02.2023 r. Liczna grupa naszych wychowanków ruszyła na Plac Bartosza Głowackiego w Tarnobrzegu gdzie doszło do udanej próby pobicia rekordu Polski w kategorii " Najwięcej osób przebranych za króliki". Wszyscy "uzbrojeni" byli w wymagane królicze uszy, ogonki i wąsy a minusową temperaturę rozgrzały gorące serca!!!❤️.

Filmy i prezentacje

Latest

Biegamy i pomagamy 2023

Biegamy i pomagamy 2023 🏃‍♂️🏃‍♀️🏃🏃‍♂️🏃‍♀️🏃 Po trzech latach przerwy znów mogliśmy wziąć udział w aktywnej akcji charytatywnej organizowanej przez Dom Dziecka w Tarnobrzegu 🏃‍♂️🏃‍♀️🏃 W aktywnej akcji charytatywnej "Biegamy i pomagamy" wzięło udział 2500 osób, którzy wspólnie przez 5 dni przebiegli 15645 km! Co przełożyło się na kwotę 17180 zł, która została przekazana na leczenie i rehabilitację Marysi😘. Również nasza szkoła dołożyła swoje cegiełki do rehabilitacji chorej na SMA Tarnobrzeżanki. 🏃🏃‍♀️🏃‍♂️ Dziękujemy nauczycielom, uczniom oraz ich rodzinom i przyjaciołom za wsparcie leczenia Marysi.❣️ 🏃🏃‍♀️🏃‍♂️🏃🏃‍♀️🏃‍♂️ #biegamypomagamy #Budowlanka #Tarnobrzeg

Sport

Latest

Dla ucznia i rodzica

Kierunki kształcenia

Technikum

Liceum

Szkoła branżowa

WYDARZENIA I ZDARZENIA

Facebook

Facebook Pagelike Widget

Strona archiwalna