🍀🌼Brawo! Kolejny rok szkolny za Wami. Jesteśmy dumni z każdego Waszego sukcesu i włożonego wysiłku. Dziękujemy za Waszą energię i uśmiech. Składamy gratulacje za każdy krok postawiony na drodze do wiedzy. Życzymy, abyście zawsze podążali za swoimi marzeniami i nigdy nie tracili zapału do odkrywania świata. 🍀🌼Nauczyciele Budowlanki.

Galeria WWW

Galeria Facebook