Miesiąc: październik 2025

🎨🧩Konkurs plastyczny – Światowy Dzień Zdrowia Psychicznego

🎨🧩Konkurs plastyczny – Światowy Dzień Zdrowia Psychicznego, obchodzonego 10 października, zapraszamy uczniów do udziału w kreatywnym konkursie, który pozwoli wyrazić swoje emocje i myśli: Zdrowie psychiczne – przedstaw je artystycznie.
Forma pracy: dowolna technika plastyczna (np. rysunek, malarstwo, kolaż), format A4 lub A3.
Wasze dzieła plastyczne zostaną zaprezentowane na wystawie😀, uczniowie mogą również liczyć na pochwałę w dzienniku!
Prace należy złożyć do 09.10.2025r. w pokoju pedagoga lub psychologa szkolnego. Wyniki konkursu zostaną ogłoszone 10.10.2025r.
🛍🎁Na zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody.
Serdecznie zachęcamy do twórczej pracy!

Read More

2TRB z wyjątkowym czasem

👨‍👩‍👦‍👦2TRB z wyjątkowym czasem podczas spotkania integracyjnego w restauracji, które odbyło się z okazji Dnia Chłopaka. Była to doskonała okazja, aby wspólnie świętować, porozmawiać i lepiej się poznać poza murami szkoły. W miłej i swobodnej atmosferze zacieśnialiśmy relacje, wzmacniając klasową wspólnotę😀. Wych. Joanna Pawlik-Marek

Read More

Dla ucznia i rodzica

Kierunki kształcenia

Technikum

Liceum

Szkoła branżowa

WYDARZENIA I ZDARZENIA

Facebook

Facebook Pagelike Widget

Archiwa

Strona archiwalna