20 grudnia w Nowej Dębie odbyła się Rejonowa Licealiada w piłce siatkowej chłopców dla szkół z powiatów: Tarnobrzeg gr., tarnobrzeskiego, stalowowolskiego, niżańskiego

Nowa Dęba

Opiekun:

... i znowu sukces

Listopad 9, 2010 | dodał:Martin

Zawody rejonowe w szachach odbyły się 9 listopada w Rudniku nad Sanem. Reprezentacja szkoły w składzie:
1. Agata Rosa 1b
2. Daniel Ślęzak 3z
3. Mateusz Lis 1i
4. Kornel Bobula
pokonała 8 szkół z powiatu tarnobrzeskiego grodzkiego i ziemskiego zajmując 1 miejsce i awansując do zawodów wojewódzkich.

Sukces w szachach

Listopad 10, 2010 | dodał:fosky

26 października odbyły się zawody drużynowe w szachach. Naszą szkołę reprezentowała drużyna w składzie:
1. Agata Rosa kl. Ib
2. Daniel Ślęzak kl. IIIz
3. Mateusz Lis kl. Ii

Nasi reprezentanci pokonali wszystkie tarnobrzeskie szkoły ponadgimnazjalne i awansowaliśmy do zawodów rejonowych.

Kolejny sukces biegaczy

20 października reprezentacja naszej szkoły uczestniczyli w sztafetowych biegach przełajowych. Dziewczyny zajęły 4, a chłopcy 1 miejsce. Finały wojewódzkie odbędą się na wiosnę w Stalowej Woli

Indywidualne zawody w biegach przełajowych

Dnia 7 października odbyły się zawody w indywidualnych biegach przełajowych. Oto reprezentanci naszej szkoły.

Czerwiec 1, 2010 | dodał:fosky/Martin

W dniu 1.06.2010 r. odbył się w naszej szkole "Dzień Sportu Szkolnego". Na sali gimnastycznej oraz w siłowni zawodnicy rywalizowali o tytuł "Strongmana Budowlanki". Odbyły się rówinież mistrzostwa szkoły w tenisie stołowym dziewcząt i chłopców oraz konkurs rzutów do kosza za trzy punkty.
W wesołej atmosferze rywalizowało około 30 uczniów naszej szkoły.

Wyniki

Turniej koszykarski w naszej szkole

Grudzień 21, 2009 | dodał: Fosky

Dnia 15.12.2009 w naszej szkole odbył się turniej koszykarski.

Rejonowa Licealiada Tenisa Stołowego w Nowej Dębie

Grudzień 02, 2009| dodał: Fosky

W poniedziałek 30 listopada drużyna tenisistów stołowych z naszej szkoły brała udział w Rejonowej Licealiadzie Tenisa Stołowego w Nowej Dębie. W zawodach wystąpiło 8 drużyn ze Stalowej Woli, Ulanowa, Niska, Nowej Dęby, Gorzyc i Tarnobrzega. Po dwóch zwycięstwach awansowaliśmy do finału, w którym ulegliśmy LO im. Komisji Edukacji Narodowej w Stalowej Woli stosunkiem 3:1. Ostatecznie nasi uczniowie zajęli 3. miejsce ustępując jeszcze w grze o 2. miejsce drużynie ZS w Ulanowie stosunkiem 2:3. Drużyna wystąpiła w składzie :

• Grzegorz Sobieraj III m
  • Damian Bednarski I m
  • Łukasz Tacik I e

Opiekun:

Wyniki turnieju szachowego

Listopad 01, 2009 | dodał: Fosky

W środę 28.10.2009r. reprezentacja naszej szkoły wzięła udział w drużynowym turnieju szachowym w ramach powiatowej licealiady. Drużyna w składzie: Paulina Kochańska IIc, Jacek Lis IIId, Daniel Ślęzak IIz, Piotr Żyguła IIIb zajęła drugie miejsce kwalifikując się tym samym do kolejnego etapu rozgrywek. Zawody na szczeblu rejonowym zostaną rozegrane 4.11.2009r. w MOSiR w Rudniku. Zawodnikom i opiekunowi gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów.

Opiekun:

Biegi przełajowe

Maj 06, 2008 | dodał: Fosky

19 kwietnia 2010 roku męska sztafeta reprezentująca barwy naszej szkoły zajęła III miejsce w biegach przełajowych 10 x 1500m odbywających się podczas rejonowej licealiady.

Listopad 11, 2008 | dodał: Fosky

31.10 i 4.11 odbyły się turnieje piłki siatkowej dziewcząt w ramach licealiady.

I miejsce - Liceum Ogólnokształcące
II miejsce - ZSP 3
III miejsce - ZS
IV miejsce - ZSP 1
V miejsce - ZSP 2

Naszą szkołę reprezentowały:
Mortka Ola Iz, Drzazga Zuzanna IIIk, Narolska Dorota IIIk, Młochowska Justyna IIc, Krzemińska Monika IIc, Rojek Katarzyna IIc, Boguń Katarzyna IIz, Turbiarz Katarzyna IIc

Rejonowa licealiada w szachach drużynowych

Listopad 09, 2008 | dodał: Fosky

Szachiści z naszej szkoły reprezentowali powiat tarnobrzeski na rejonowej licealiadzie w szachach drużynowych, które odbyły się na obiektach MOSiR-u w Rudniku n/S. W 8 zespołowej stawce Daniel Ślęzak(Iz), Paweł Bitner (IIIb1), Jacek Lis(IId) oraz Jagoda Żmuda(IIz) zajęli V miejsce. A oto wyniki poszczególnych spotkań:

IV miejsce reprezentacji dziewcząt w piłce ręcznej

Dnia 3.10.08 reprezentacja dziewcząt w piłce ręcznej zajęła IV miejsce podczas Powiatowej licealiady, która odbyła się w ZSP nr 1, osiągając następujące wyniki:

ZSP nr3 - ZSP nr2 2:5
ZSP nr3 - ZS 2:7
ZSP nr3 - LO 5:7

Naszą szkołę reprezentowały: Anna Łagowska i Marta Kubicka (IIIa), Zuzanna Drzazga(IIIk), Justyna Ordon(IIIa), Monika Krzemińska, Justyna Młochowska, Katarzyna Rojek, Katarzyna Turbiarz, Magdalena Skryjomska(IIc), Katarzyna Boguń(IIz), Ola Mortka(Iz), Paulina Kochańska(Ic).