W dniu 13-02-2018 w Kielcach odbyły się Mistrzostwa Polski Szkół Budowlanych w Halowej Piłce Nożnej. W Turnieju brała udział  rekordowa ilość uczestników – 16 drużyn z całej Polski. Nasza drużyna  w grupie rywalizowała z drużynami ZSP1 Kielce, ZSB Stargard Szczeciński i ZSZ Góra Kalwarii.

Wyniki w grupie naszej  drużyny:

ZSPnr 3TBg- ZSZ Góra Kalwarii-  2-0 /bramki; Jazgara J, Pieczyrak Ł.

ZSPnr1 Kielce – ZSPnr 3TBg           2-0

ZSPnr 3TBG -ZSZ Góra Kalwarii-3-3 /bramki; Książka W, Łukawski B, Mikusa H.

Dwie najlepsze drużyny  z każdej grupy grały o miejsca 1-8,  a drużyny które zajęły w grupie 3 i 4  lokatę o miejsca 9-16. Nasza drużyna zajęła 2 m-ce w grupie i znalazła się w wśród ośmiu najlepszych drużyn w kraju. Niestety w meczu ćwierćfinałowym o wejście do półfinału przegraliśmy z zespołem ZST Skarżysko Kam. po rzutach karnych 2-0 /w meczu wynik 1-1/Jazgara Jakub/.

Pozostałe wyniki meczów naszej drużyny o miejsce 5-8:

ZSP nr 3TBG   –  ZSnr5 w Tychach- 1-2 / bramka – Jazgara Jakub/

ZSP nr 3TBG   – ZSB Olsztyn        – 0-2

Naszą szkołę reprezentowali: Gesing Krystian, Leptacz Damian 1BR, Mikus Hubert 3TB, Hubert Sadecki 3TB, Janeczko Daniel 3TB Wiktor Książka 2TB, Polek Norbert 2TB, Piotr Smerdak 2t, Jan Kopeć 4TB, Jazgara Jakub 4Tb.

Zajęliśmy 8 miejsce w tym prestiżowym Turnieju.  Galeria