Drużynowy Turniej w Halowej Piłce Nożnej o Mistrzostwo Internatu ZSP nr 3 w Tarnobrzegu

W niedzielę 10.12.2017 r młodzież zamieszkująca w Internacie Budowlanki zakończyła halowy turniej piłki nożnej o jego mistrzostwo. W sportowej atmosferze rozegrane zostały ostatnie mecze turnieju, w których zmierzyły się najlepsze drużyny rozgrywek.
W pierwszym meczu Drewniaki pokonały RedLion 11:4 (6:1). Po krótkiej przerwie musieli ponownie zmierzyć się z faworytem rozgrywek drużyną Feniks, która zanotowała do tej pory same zwycięstwa. Po zaciętej pierwszej połowie zakończonej remisem 3:3 trudno było wytypować zwycięzcę meczu. Ostatecznie całe spotkanie wygrała drużyna Drewniaków pokonując Feniks 7:6.
Skład zwycięzców turnieju : Turek Jakub, Wdowiak Patryk, Sokół Filip, Janczyk Jakub.
Wszystkim drużynom serdecznie gratulujemy.